Vissza
Fall Guys

Fall Guys színező

A Fall Guys színezői között jelmezes babákat, koronákat és akadályverseny-jeleneteket találsz. Mindegyik ingyenes, fiók nélkül megnyitható PDF-ben, készen a nyomtatásra. Választhatsz könnyen színezhető, nagyobb felületeket vagy aprólékosabb, több szereplős rajzokat is, attól függően, kinek keresel elfoglaltságot.

Ingyenes, nyomtatható Fall Guys-színezők

A gyűjteményben egyszerűen körberajzolható babák és zsúfoltabb, mozgalmas jelenetek is vannak. A koronás, ananászos és fagylaltmintás öltözékek mellett logók, poszterek és futó figurák közül is választhatsz.

Válassz életkor és részletesség szerint

Hároméveseknek a nagy, egyszerű babakörvonalak és az egyetlen jelmezt viselő figurák lehetnek a legkényelmesebbek. Az építőruhás, kalóz- vagy űrhajós ruhás baba jól elkülönülő részekből áll, így a kisebb gyerekek is könnyen kiválaszthatják, melyik területet milyen színűre festik.

Könnyű Fall Guys-színezők gyerekeknek

A hét évesek már a koronás rózsaszín babát, a integető ananászjelmezt vagy az izmos barbáröltözéket is kedvük szerint díszíthetik. A fagylaltmintás bőr ismétlődő alakzatai egyszerű mintakövetést adnak, míg a bukdácsoló babákból saját kis jelenetet találhatnak ki. A cuki aranyfióka és a nagy koronát tartó figura kedves választás, ha inkább játékos, barátságos hangulatú rajzot keresel.

Fall Guys-színezők felnőtteknek

A részletesebb posztereken több jelmez és apróbb elem jelenik meg, például a logó körül ugráló babák vagy a cél felé futó újonc, tukán- és oroszlánjelmezes figura. Az akadályversenyes kép és a szurkolólányos poszter több teret ad az árnyékolásnak és a színek összehangolásának. A közepes részletességű háromfigurás jelenet jó átmenet lehet, ha egyetlen baba helyett több mintát festenél ki, de nem szeretnél túl sok apró részlettel bajlódni.

A Fall Guys háttere röviden

A Fall Guys 2020-ban megjelent videojáték, amelyet a brit Mediatonic fejlesztett, kiadója pedig a Devolver Digital. A rajzokon a babák különféle jelmezekben és akadályok között tűnnek fel, így könnyű felidézni a játék mozgalmas versenyhangulatát.

Találj ki saját akadályversenyt

Válassz ki egy futó babát, és találj ki neki egy célt: vajon a koronához siet, vagy épp egy akadály elől ugrik félre. Színezd más árnyalatúra a versenyzőket, majd rajzolj melléjük egyszerű akadályokat, például forgó rudat vagy lépcsőket. Az ananász lehet sárga és zöld, a korona aranyszínű, a fagylaltmintához pedig választhatsz két kedvenc színt. Ha más játékos témájú rajzot is keresel, nézz körül a videojátékos színezők között.

Fall Guys-színezők nyomtatása PDF-ben

A rajz megnyitásához válaszd a „PDF megnyitása” gombot, vagy nyomtasd ki közvetlenül a „Nyomtatás” gombbal; mindkettő telefonról is használható. Nyomtatás előtt állítsd az oldalt a laphoz igazítottra, hogy a figurák ne vágódjanak le. Filctollhoz jól jöhet a vastagabb papír, a finom jelmezmintákhoz pedig a ceruza.